Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bitefight, o čem to je

17. 3. 2009

BiteFight, o čem to je

 

 

ObrazekObrazek

 

 

BiteFight je online hra, kterou můžete hrát zcela zdarma a můžete v ní měřit své schopnosti s dalšími hráči. Jedinou věcí, kterou pro hraní Bitefigjtu potřebujete je internetový prohlížeč (například FireFox nebo IE). Nejsou nutné žádné instalace či stahování souborů. Jediné rozhodnutí, které musíte udělat, je zda budete hrát roli upíra anebo vlkodlaka a zvolit své teritórium (server na kterém budete hrát).

  

Obrazek        Obrazek

 

Registrace
Při registraci musíte zadat existující emailový účet, na který Vám budou zaslány informace pro vstup do hry včetně aktivačního odkazu. Váš účet musíte aktivovat do tří dnů od registrace! A pak už je to jen a jen na vás. A pozor čas. Čas ve hře běží i když v ní nejste.

 

 

Dovolená
Pokud odjíždíte například na dovolenou nebo jste příliš zaneprázdněni a nemáte na hraní čas, nemusíte se o svou postavu obávat. Vaši postavu schováte prostě do podzemí. Tam nemůžete být napadeni (minimální doba je 2 dny, maximální 30 dnů). Během Vaší doby v podzemí nemůžete ale ani Vy za Vaši postavu hrát a nemůžete z podzemí vyjít dříve než za dva dny od aktivace. Před opětovnou aktivací tohoto módu musí uplynout minimálně 7 dnů od posledního příchodu z podzemí. Pokud jste v podzemí 30 dnů, pak je Vaše postava automaticky probuzena.

 

 

Obrazek

 

V této hře Smrt není váš nepřítel, ale čas.

 

Ve hře jsou ze všeho nejvíc důležité atributy, tedy vaše vlastnosti, které je dobré rozmazlovat a zvyšovat. Je to jediné co vám na vyšších levlech může zachránit vaši kůži nebo zastrašit protivníka.